O mně

Kdo za značkou Lisse stojí?

Jediným "výkonným" členem týmu jsem já sama. Samozřejmě mám pomocníky - pejska Roníka, který se mnou tráví čas v dílně a schopné konzultanty - dva dospělé syny a manžela.
 
Takže já vymýšlím, šiju, prodávám, vkládám na eshop, spravuji sítě, balím balíčky a chodím na poštu. Taky dělám účetnictví, vymýšlím strategii, komunikuji se zákazníky, dělám cenotvorbu a počítám, aby to všechno "vyšlo".
 
Mimo to miluji cestování, hory, moře, přírodu, nezávislost a volnost ve všech směrech. Většinou jsem velmi pozitivní a veselá. Když je třeba "opřu se do toho", ať se to týká jakéhokoliv problému. Ráda si nechám poradit a cizí názory respektuji.
 
Z podstaty věci nesnáším plýtvání, a to čímkoliv. I proto je velká část mých produktů vyrobena z již použitých materiálů, nebo materiálů nových, ale již obtížně zpracovatelných - zbytky, látky "z půdy", odstřižky apod...
 
PA200142_1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení